Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Startér RENAULT Clio Laguna Espace Kangoo Megane R5 R19 Trafic, VOLVO 440/460/480, 12V/1.1kW, CS681

CS681Kód:

Va/PR

Výrobce:
sklademDostupnost:
2 500  (94,34 EUR) / ksCena bez DPH:
3 025  (114,15 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Startér RENAULT Clio Laguna Espace Kangoo Megane R5 R19 Trafic, VOLVO 440/460/480, 12V/1.1kW, CS681

pastorek prokluzuje po směru hodin

Popis: Startér RENAULT Clio Laguna Espace Kangoo Megane R5 R19 Trafic, VOLVO 440/460/480, 12V/1.1kW, CS681

12V/1.1kW
POZOR nutno v objednávce uvést, zda-li požadujete 9 nebo 10zubů
směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček

NABÍZÍME OPRAVY STARTÉRŮ (cena dle vynaložených nákladů)

BOSCH 0001107047 
BOSCH 0001108022 
BOSCH 0001108143 
BOSCH 0986015010 
BOSCH 0986016400 
BOSCH 0986016401 
BOSCH 1501 
BOSCH 1640 
FIAT/MARELLI MSR435 
LUCAS LRS00997 
LUCAS LRS997 
LUCAS LRT00180 
LUCAS LRT180 
VALEO 433320 
VALEO 436058 
VALEO 436060 
VALEO 436081 
VALEO 455738 
VALEO D6RA46 
VALEO D6RA56 
VALEO D6RA6 
VALEO D6RA61 
VALEO D6RA73 
VOLVO 3412455 
VOLVO 3430012

RENAULT Clio 1.2 05/1990 01/1996
RENAULT Clio 1.4 05/1990 01/1997
RENAULT Clio 1.4 05/1990 01/1997
RENAULT Clio 1.8 16V 06/1990 01/1997
RENAULT Clio 2.0 Williams 07/1992 12/1996
RENAULT Clio II 1.4 03/1998 -
RENAULT Clio II 1.6 03/1998 -
RENAULT Espace 2.0i 10/1996 -
RENAULT Kangoo 1.4 10/1997 -
RENAULT Laguna 1.8 02/1994 01/1998
RENAULT Laguna 2.0 09/1995 01/1998
RENAULT Laguna 2.0 01/1994 01/1998
RENAULT Megane 1.4 Energy 8V 10/1995 01/1999
RENAULT Megane 1.6 e,i 8V 10/1995 02/1999
RENAULT Megane 2.0 16V 10/1995 -
RENAULT Megane 2.0 8V 10/1995 -
RENAULT R 19 1.4,i GTS,TR,TS,TSE 07/1988 01/1995
RENAULT R 19 1.7 GTX,TXE 07/1988 01/1992
RENAULT R 19 1.8 01/1992 01/1995
RENAULT R 19 1.8 Sport 16V 04/1989 01/1995
RENAULT R 21 GTL,GTS,RS,TL,TS,TSE 03/1986 12/1994
RENAULT R 5 GTE 06/1987 -
RENAULT R 5 GTX,Baccara 06/1987 -
RENAULT COMMERCIAL Trafic 1.6 06/1987 01/2001
RENAULT COMMERCIAL Trafic 1.7 10/1984 01/2001

VOLVO 440,460 1.7 Turbo 09/1991 -
VOLVO 440,460 2.0 01/1992 -
VOLVO 480 1.7 Turbo 09/1991 -
VOLVO 480 2.0 01/1992 -

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen