Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Startér OPEL Astra F 1.7TDS, Corsa A 1.5TD, Kadett E, Vectra A 1.7TD, 12V/1.4kW, JS753 111274

111274Kód:

Hi

Výrobce:
sklademDostupnost:
4 580  (172,83 EUR) / ksCena bez DPH:
5 542  (209,13 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Startér OPEL Astra F 1.7TDS, Corsa A 1.5TD, Kadett E, Vectra A 1.7TD, 12V/1.4kW, JS753 111274

prokluzuje po směru hodin, 9zubů

Popis: Startér OPEL Astra F 1.7TDS, Corsa A 1.5TD, Kadett E, Vectra A 1.7TD, 12V/1.4kW, JS753 111274

12V/1.4kW
pastorek 9zubů, směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček

NABÍZÍME OPRAVY STARTÉRŮ (cena dle vynaložených nákladů)

HITACHI S114481 
HITACHI S114481A 
HITACHI S114-481 
HITACHI S114-481A
ISUZU 8943325860 
ISUZU 8971177690
ISUZU 8971777690
ISUZU 94332586 
OPEL 09163854 
OPEL 09512049 
OPEL 1202015 
OPEL 1202149 
OPEL 1202167
OPEL 1202963
OPEL 90542411 
OPEL 94332586 
OPEL 97117769 
OPEL R1040023
BOSCH 0986016161 
BOSCH 0986018320 
LRS00849 
LRS849 
VALEO 455744 

OPEL ASTRA F 1.7 TDS 60kW (82) 1686 03.92 -> 09.98
OPEL ASTRA F Caravan 1.7 TDS 60kW (82) 1686 12.91 -> 01.98
OPEL ASTRA F CC 1.7 TDS 60kW (82) 1686 12.91 -> 01.98

OPEL CORSA A CC 1.5 TD 49kW (67) 1488 03.88 -> 03.93 

OPEL KADETT E 1.5 TD 53kW (72) 1488 07.88 -> 08.91
OPEL KADETT E Caravan 1.5 TD 53kW (72) 1488 07.88 -> 08.91
OPEL KADETT E CC 1.5 TD 53kW (72) 1488 07.88 -> 08.91

OPEL VECTRA A 1.7 TD 60kW (82) 1686 03.90 -> 11.95
OPEL VECTRA A CC 1.7 TD kW(82) 1686 03.90 -> 11.95

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen