Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Startér FORD 2.0TDCi C-Max, Focus II, Galaxy, Kuga, Mondeo IV, S-Max, VOLVO 2.0D, CS1377, 12V/2.2kW

CS1377Kód:

Fo/Visteon

Výrobce:
sklademDostupnost:
4 120  (155,47 EUR) / ksCena bez DPH:
4 985  (188,11 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Startér FORD 2.0TDCi C-Max, Focus II, Galaxy, Kuga, Mondeo IV, S-Max, VOLVO 2.0D, CS1377, 12V/2.2kW

Popis: Startér FORD 2.0TDCi C-Max, Focus II, Galaxy, Kuga, Mondeo IV, S-Max, VOLVO 2.0D, CS1377, 12V/2.2kW

12V/2.2kW
pastorek 11zubů, směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček

NABÍZÍME OPRAVY STARTÉRŮ (cena dle vynaložených nákladů)

DELCO/FORD 1231963 
DELCO/FORD 1351989 
DELCO/FORD 1376305 
DELCO/FORD 1385784 
DELCO/FORD 1465115 
DELCO/FORD 1469721 
DELCO/FORD 3M5T11000DB 
DELCO/FORD 3M5T11000DC 
DELCO/FORD 3M5T-11000-DB 
DELCO/FORD 3M5T-11000-DC 
DELCO/FORD 3M5TDB 
DELCO/FORD 3M5TDC 
DELCO/FORD 4M5T11000FA 
DELCO/FORD 4M5T11000FB 
DELCO/FORD 4M5T11000FC 
DELCO/FORD 4M5T11000FD 
DELCO/FORD 4M5T-11000-FA 
DELCO/FORD 4M5T-11000-FB 
DELCO/FORD 4M5T-11000-FC 
DELCO/FORD 4M5T-11000-FD
DELCO/FORD 4M5TFA 
DELCO/FORD 4M5TFB 
DELCO/FORD 4M5TFC 
DELCO/FORD 4M5TFD 
DELCO/FORD 6G9N11000FA 
DELCO/FORD 6G9N-11000-FA 
DELCO/FORD 6G9NFA 
LRS02171 
LRS02263 
LRS2171 
LRS2263 
VISTEON 2010001036

Ford C-MAX 2.0 TDCi 81 (110) 1997 02.08 ->
Ford C-MAX 2.0 TDCi 100 (136) 1997 02.07 ->
Ford FOCUS C-MAX 2.0 TDCi 100 (136) 1997 10.03 -> 03.07
Ford FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi 100 (136) 1997 11.04 ->
Ford FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi 81 (110) 1997 02.08 -> 00.00
Ford FOCUS II Cabriolet 2.0 TDCi 100 (136) 1997 10.06 ->
Ford FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi 81 (110) 1997 02.08 -> 00.00
Ford FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi 100 (136) 1997 04.05 ->
Ford FOCUS II Turnier (DAW_) 2.0 TDCi 81 (110) 1997 02.08 -> 00.00
Ford FOCUS II Turnier (DAW_) 2.0 TDCi 100 (136) 1997 11.04 ->
Ford GALAXY 2.0 TDCi 85 (115) 1997 11.07 ->
Ford GALAXY 2.0 TDCi 96 (130) 1997 05.06 ->
Ford GALAXY 2.0 TDCi 103 (140) 1997 05.06 ->
Ford GALAXY 2.2 TDCi 129 (175) 2179 03.08 ->
Ford KUGA 2.0 TDCi 100 (136) 1997 03.08 ->
Ford KUGA 2.0 TDCi AWD 100 (136) 1997 03.08 ->
Ford MONDEO IV 2.0 TDCi 85 (115) 1997 11.07 ->
Ford MONDEO IV 2.0 TDCi 96 (130) 1997 03.07 ->
Ford MONDEO IV 2.0 TDCi 103 (140) 1997 03.07 ->
Ford MONDEO IV 2.2 TDCi 129 (175) 2179 03.08 ->
Ford MONDEO IV 2.0 TDCi 85 (115) 1997 11.07 ->
Ford MONDEO IV 2.0 TDCi 96 (130) 1997 03.07 ->
Ford MONDEO IV 2.0 TDCi 103 (140) 1997 03.07 ->
Ford MONDEO IV 2.2 TDCi 129 (175) 2179 03.08 ->
Ford MONDEO IV Turnier 2.0 TDCi 85 (115) 1997 11.07 ->
Ford MONDEO IV Turnier 2.0 TDCi 96 (130) 1997 03.07 ->
Ford MONDEO IV Turnier 2.0 TDCi 103 (140) 1997 03.07 ->
Ford MONDEO IV Turnier 2.2 TDCi 129 (175) 2179 03.08 ->
Ford S-MAX 2.0 TDCi 85 (115) 1997 11.07 ->
Ford S-MAX 2.0 TDCi 96 (130) 1997 05.06 ->
Ford S-MAX 2.0 TDCi 103 (140) 1997 05.06 ->
Ford S-MAX 2.2 TDCi 129 (175) 2179 03.08 ->

Volvo C30 2.0 D 100 (136) 1998 10.06 ->
Volvo C70 Cabriolet 2.0 D 100 (136) 1997 01.08 ->
Volvo S40 II (MS) 2.0 D 100 (136) 1998 01.04 ->
Volvo V50 (MW) 2.0 D 100 (136) 1998 04.04 ->
Volvo V70 III Kombi 2.0 D 100 (136) 1997 10.07 ->

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen