Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Spínací skříňka FIAT Ducato, Panda, Fiorino, 127, 128, AUTOBIANCHI A112

600781Kód:

MM

Výrobce:
3 dny
1 785  (67,36 EUR) / ksCena bez DPH:
2 160  (81,51 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Spínací skříňka FIAT Ducato, Panda, Fiorino, 127, 128, AUTOBIANCHI A112

Popis: Spínací skříňka FIAT Ducato, Panda, Fiorino, 127, 128, AUTOBIANCHI A112

AUTOBIANCHI A112 1982 -

FIAT 127     - 1981
FIAT 128       1978   -
PANDA 30 - 45          1980 -
FIAT FIORINO  - 1982
FIAT DUCATO 1990 - 1993

FIAT DUCATO karoserie (280) 2.0 01/82 - 08/90 58/79 1971 XN 1T
FIAT DUCATO karoserie (280) 2.0 03/89 - 08/90 62/84 1971 170 D
FIAT DUCATO karoserie (280) 1.9 D 01/88 - 08/90 52/71 1929 149 B1.000
FIAT DUCATO karoserie (280) 1.9 TD 03/89 - 08/90 60/82 1929 280 A1.000
FIAT DUCATO karoserie (280) 2.4 D 01/82 - 08/90 53/72 2428 8144.61
FIAT DUCATO karoserie (280) 2.5 TD 4x4 09/86 - 05/90 70/95 2499 8140.27
FIAT DUCATO karoserie (280) 2.5 D 4x4 03/89 - 08/90 55/75 2500 8144.67
FIAT DUCATO karoserie (290) 1.9 TD 03/89 - 03/94 60/82 1929 280 A1.000
FIAT DUCATO karoserie (290) 2.5 D 06/90 - 05/94 55/75 2499 8144.67
FIAT DUCATO karoserie (290) 2.5 D 4x4 07/90 - 03/94 55/75 2500 8144.67
FIAT DUCATO karoserie (290) 2.5 TD 07/90 - 03/94 70/95 2500 8140.27
FIAT DUCATO karoserie (290) 2.5 TD 4x4 07/90 - 03/94 70/95 2500 8140.27
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.0 07/82 - 05/85 58/79 1971 XN 1T autobus    
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 D 02/87 - 08/90 52/71 1929 149 B1.000 autobus    
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 TD 03/89 - 08/90 60/82 1929 280 A1.000 autobus    
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.4 D 07/82 - 12/85 53/72 2428 8144.61 autobus    
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.4 TD 01/87 - 08/90 68/92 2445 8144.21, 8144.21.220 autobus    
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.4 TD 4x4 01/86 - 08/90 68/92 2445 8144.21 autobus    
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.5 D 4x4 01/87 - 08/90 55/75 2500 8144.67 autobus    
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.0 07/90 - 03/94 62/84 1971 170 D autobus    
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 TD 07/90 - 03/94 60/82 1929 280 A1.000 autobus    
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 D 07/90 - 03/94 55/75 2500 8144.67 autobus    
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 D 4x4 07/90 - 03/94 55/75 2500 8144.67 autobus    
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.5 TD 08/90 - 03/94 70/95 2500 8140.27 autobus    
FIAT DUCATO valník/podvozek (280) 1.9 D 01/88 - 08/90 52/71 1929 149 B1.000
FIAT DUCATO valník/podvozek (280) 1.9 TD 03/89 - 08/90 60/82 1929 280 A1.000
FIAT DUCATO valník/podvozek (280) 2.4 TD 01/86 - 08/90 68/92 2445 8144.21
FIAT DUCATO valník/podvozek (290) 2.0 07/90 - 03/94 62/84 1971 170 D
FIAT DUCATO valník/podvozek (290) 2.5 D 07/90 - 03/94 55/75 2500 8144.67
FIAT DUCATO valník/podvozek (290) 2.5 D 4x4 07/90 - 03/94 55/75 2500 8144.67
FIAT DUCATO valník/podvozek (290) 2.5 TD 07/90 - 03/94 70/95 2500 8140.27
FIAT DUCATO valník/podvozek (290) 2.5 TD 4x4 07/90 - 03/94 70/95 2500 8140.27

064420501010 Q205A
064420501010
64420501
60205
FIAT 04479517
FIAT 05928650
FIAT 07555388
FIAT 4479517
FIAT 5928650
FIAT 7555388


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen