Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Rotor startéru BOSCH 2004004003 2004004005 2004004006, CARGO 131075, 12V/3kW

131075Kód:

Bo

Výrobce:
sklademDostupnost:
2 333  (88,04 EUR) / ksCena bez DPH:
2 823  (106,53 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Rotor startéru BOSCH 2004004003 2004004005 2004004006, CARGO 131075, 12V/3kW

Popis: Rotor startéru BOSCH 2004004003 2004004005 2004004006, CARGO 131075, 12V/3kW

12V/3kW
L.337mm, O.D.75mm, 10 splines, 21 lamel

BOSCH 16360325
BOSCH 2004004003
BOSCH 2004004005
BOSCH 2004004006
BOSCH 2004004007
BOSCH 2004004010
BOSCH 2004014060
BOSCH 2004014960
BOSCH 2004014961
BOSCH 9001141143
16360325
IM175
0001513415
12189130
1308809
1596351
280901
40800090710
5000822883

startéry:
0001367001 0001367002 0001367004 0001367005 0001367006 0001367007
0001367008 0001367009 0001367010 0001367011 0001367012 0001367013
0001367014 0001367015 0001367016 0001367017 0001367018 0001367019
0001367020 0001367021 0001367022 0001367023 0001367024 0001367025
0001367026 0001367027 0001367028 0001367029 0001367030 0001367031
0001367032 0001367033 0001367034 0001367035 0001367036 0001367037
0001367038 0001367039 0001367040 0001367041 0001367042 0001367043
0001367044 0001367045 0001367046 0001367047 0001367048 0001367049
0001367050 0001367051 0001367052 0001367054 0001367055 0001367056
0001367057 0001367058 0001367059 0001367062 0001367063 0001367064
0001367065 0001367066 0001367067 0001367068 0001367069 0001367070
0001367071 0001367072 0001367073 0001367074 0001367075 0001367076
0001367077 0001367078 0001367079 0001367081 0001367082 0001367300
0001367301 0001367302 0001367303 9000143410 9000143412 9000143415
9000143416 9000143419


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen