Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Regulátor alternátoru MAGNETI MARELLI (Mobiletron VR-F118) CARGO 133956, 14.6V

133956Kód:

MM

Výrobce:
sklademDostupnost:
1 099  (41,47 EUR) / ksCena bez DPH:
1 330  (50,19 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Regulátor alternátoru MAGNETI MARELLI (Mobiletron VR-F118) CARGO 133956, 14.6V

Popis: Regulátor alternátoru MAGNETI MARELLI (Mobiletron VR-F118) CARGO 133956, 14.6V

LUCAS 581200280000
LUCAS 581200350000
FIAT/MARELLI 64808182
FIAT/MARELLI 64808184
FIAT/MARELLI 64808241
FIAT/MARELLI 64808243
FIAT/MARELLI 83607041
FIAT/MARELLI 83607111
FIAT/MARELLI 83607121
FIAT/MARELLI RTT118C
FIAT/MARELLI RTT118E
FIAT/MARELLI RTT118J
FIAT/MARELLI RTT118L

alternátory:
63320039
63320101
63321057
63321114
63321178

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen