Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Opravený alternátor VOLKSWAGEN Caddy Golf Passat Polo Vento, SEAT Cordoba Ibiza Toledo, CA740IR

111479.remanKód:

Bo

Výrobce:
sklademDostupnost:
4 583  (172,94 EUR) / ksCena bez DPH:
5 545  (209,25 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Opravený alternátor VOLKSWAGEN Caddy Golf Passat Polo Vento, SEAT Cordoba Ibiza Toledo, CA740IR

typ BOSCH
typ BOSCH
typ BOSCH
typ VALEO
typ VALEO
typ VALEO

Popis: Opravený alternátor VOLKSWAGEN Caddy Golf Passat Polo Vento, SEAT Cordoba Ibiza Toledo, CA740IR

12V/90A
bez řemenice

OPRAVENÝ ALTERNÁTOR výměnným způsobem (vratná záloha na starý díl 2000 Kč)
... nebo Vám alternátor opravíme dle vynaložených nákladů.

BOSCH 0120485036 
BOSCH 0123114005 
BOSCH 0123320002 
BOSCH 0123320006 
BOSCH 0123340002 
BOSCH 0986038380 
BOSCH 3838 
FORD 95VW10300LA
LRB00146 
LRB146 
VALEO 2541416 
VALEO 2541416G 
VALEO 2541814A 
VALEO 436443 
VALEO A13VI123 
VALEO A13VI40 
VOLKSWAGEN 028903025G 
VOLKSWAGEN 028903025P
VOLKSWAGEN 028903025PA 
VOLKSWAGEN 030903023A 
VOLKSWAGEN 030903023B 
VOLKSWAGEN 030903023C 
VOLKSWAGEN 030903023D 
VOLKSWAGEN 030903023E 
VOLKSWAGEN 030903023F

SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i 85 (115) 1984 04.96 ->
SEAT AROSA (6H) 1.0 37 (50) 999 05.97 -> 06.04
SEAT AROSA (6H) 1.4 44 (60) 1390 05.97 -> 06.04
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.4 i 44 (60) 1390 06.94 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.6 i 55 (75) 1598 02.93 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.6 i 74 (101) 1595 07.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.8 i 66 (90) 1781 02.93 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 2.0 i 85 (115) 1984 02.93 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 2.0 i 16V 110 (150) 1984 08.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.9 TD 55 (75) 1896 02.93 -> 08.96 
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i 44 (60) 1390 09.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 55 (75) 1595 05.97 -> 06.99
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 55 (75) 1598 09.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 74 (101) 1595 09.96 -> 06.99
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 55 (75) 1595 09.94 -> 06.99
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 74 (101) 1595 04.96 -> 08.99
SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 55 (75) 1598 03.93 -> 08.99
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 66 (90) 1781 03.93 -> 08.99
SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 85 (115) 1984 03.93 -> 08.99
SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V 110 (150) 1984 08.96 -> 08.99
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 D 47 (64) 1896 04.93 -> 08.96
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 D 50 (68) 1896 10.94 -> 08.96
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TD 55 (75) 1896 03.93 -> 08.96 
SEAT INCA (6K9) 1.4 i 44 (60) 1390 11.95 -> 
SEAT INCA (6K9) 1.6 i 55 (75) 1595 11.95 -> 05.98
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i 54 (73) 1595 05.91 -> 03.99
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i 55 (75) 1595 01.93 -> 03.99
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i 65 (88) 1781 05.91 -> 12.96
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i 66 (90) 1781 11.93 -> 12.96
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 85 (115) 1984 05.91 -> 03.99
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D 47 (64) 1896 12.95 -> 03.99
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 SDI 47 (64) 1896 12.95 -> 03.99
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D 50 (68) 1896 05.91 -> 03.99
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TD 55 (75) 1896 05.91 -> 03.99

VW CADDY II (9K9A) 60 1.4 44 (60) 1390 11.95 -> 01.04
VW CADDY II (9K9A) 75 1.6 55 (75) 1595 11.95 -> 05.97
VW CADDY II (9K9A) 75 1.6 55 (75) 1598 11.95 -> 09.00
VW CADDY II Kombi (9K9B) 1.6 55 (75) 1595 11.95 -> 05.97
VW CORRADO (53I) 2.0 i 85 (115) 1984 04.93 -> 12.95
VW GOLF III (1H1) 1.4 40 (55) 1390 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.4 44 (60) 1390 10.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.6 55 (75) 1598 09.92 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.6 74 (101) 1595 07.95 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.8 55 (75) 1781 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.8 66 (90) 1781 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1) 66 (90) 1781 01.93 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 2.0 85 (115) 1984 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1) 85 (115) 1984 08.95 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.9 D 48 (65) 1896 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD 55 (75) 1896 11.91 -> 08.97
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6 74 (101) 1595 10.94 -> 05.98
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 55 (75) 1781 07.93 -> 05.98
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 66 (90) 1781 07.93 -> 05.98
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0 85 (115) 1984 07.93 -> 05.98
VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 40 (55) 1390 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 44 (60) 1390 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.6 55 (75) 1598 07.93 -> 12.97
VW GOLF III Variant (1H5) 1.6 74 (101) 1595 07.94 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 55 (75) 1781 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 66 (90) 1781 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro 66 (90) 1781 10.94 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 85 (115) 1984 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro 85 (115) 1984 08.95 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D 48 (65) 1896 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD 55 (75) 1896 07.93 -> 04.99 
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.6 74 (100) 1595 06.98 -> 06.02
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 55 (75) 1781 06.98 -> 06.02
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 66 (90) 1781 06.98 -> 06.02
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0 85 (115) 1984 06.98 -> 06.02
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 74 (101) 1595 10.94 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 55 (75) 1781 08.90 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 66 (90) 1781 02.88 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro 118 (160) 1781 08.88 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 85 (115) 1984 02.90 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro 85 (115) 1984 10.90 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 D 50 (68) 1896 05.89 -> 10.93
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD 55 (75) 1896 03.91 -> 08.96
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 74 (101) 1595 07.94 -> 12.95
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 55 (75) 1781 08.90 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 66 (90) 1781 02.88 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro 118 (160) 1781 08.88 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 85 (115) 1984 02.90 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro 85 (115) 1984 10.90 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 D 50 (68) 1896 05.89 -> 10.93
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TD 55 (75) 1896 03.91 -> 05.97
VW POLO (6N1) 45 1.0 33 (45) 1043 10.94 -> 09.96
VW POLO (6N1) 50 1.0 37 (50) 999 09.96 -> 10.99
VW POLO (6N1) 55 1.3 40 (55) 1296 10.94 -> 07.95
VW POLO (6N1) 55 1.4 40 (55) 1390 08.95 -> 10.99
VW POLO (6N1) 60 1.4 44 (60) 1390 07.95 -> 10.99
VW POLO CLASSIC (6KV2) 60 1.4 44 (60) 1390 12.95 -> 09.01
VW POLO CLASSIC (6KV2) 75 1.6 55 (75) 1598 11.95 -> 09.01
VW POLO CLASSIC (6KV2) 75 1.6 55 (75) 1595 11.95 -> 09.97
VW POLO CLASSIC (6KV2) 100 1.6 74 (100) 1595 12.95 -> 09.01
VW POLO CLASSIC (6KV2) 90 1.8 66 (90) 1781 01.97 -> 09.01
VW POLO (6NF) 1.0 33 (45) 1043 10.94 -> 12.99
VW POLO (6NF) 1.4 44 (60) 1390 05.98 -> 12.99 
VW POLO Variant (6KV5) 1.4 44 (60) 1390 05.97 -> 09.01
VW POLO Variant (6KV5) 1.6 74 (101) 1595 05.97 -> 09.01 
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 85 (115) 1984 09.95 -> 
VW TRANSPORTER IV Bus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) 2.0 62 (84) 1968 09.90 -> 04.03
VW TRANSPORTER IV Bus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) 1.9 D 44 (60) 1896 09.90 -> 04.03
VW TRANSPORTER IV Bus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) 1.9 TD 50 (68) 1896 10.92 -> 04.03
VW TRANSPORTER IV (70XA) 2.0 62 (84) 1968 07.90 -> 04.03
VW TRANSPORTER IV (70XA) 1.9 D 45 (61) 1896 07.90 -> 04.03
VW TRANSPORTER IV (70XA) 1.9 TD 50 (68) 1896 10.92 -> 04.03
VW TRANSPORTER IV (70XD) 2.0 62 (84) 1968 07.90 -> 04.03
VW TRANSPORTER IV (70XD) 1.9 D 45 (61) 1896 07.90 -> 04.03
VW TRANSPORTER IV (70XD) 1.9 TD 50 (68) 1896 10.92 -> 04.03 
VW VENTO (1H2) 1.4 40 (55) 1390 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.4 44 (60) 1390 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.6 55 (75) 1598 09.92 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.6 74 (101) 1595 10.94 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.8 55 (75) 1781 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.8 66 (90) 1781 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 2.0 85 (115) 1984 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.9 D 48 (65) 1896 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.9 TD 55 (75) 1896 11.91 -> 09.98


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Alternativní zboží

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen