Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Opravený alternátor FIAT Punto, Doblo, Palio, Strada, LANCIA Y, CA890IR 111411, 12V/75A

111411.remanKód:

MM

Výrobce:
12 měsícůZáruka:
sklademDostupnost:
2 080  (78,49 EUR) / ksCena bez DPH:
2 517  (94,98 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Opravený alternátor FIAT Punto, Doblo, Palio, Strada, LANCIA Y, CA890IR 111411, 12V/75A

Popis: Opravený alternátor FIAT Punto, Doblo, Palio, Strada, LANCIA Y, CA890IR 111411, 12V/75A

12V/75A

OPRAVENÝ ALTERNÁTOR výměnným způsobem 
... nebo Vám alternátor opravíme dle vynaložených nákladů.

BOSCH 0986039471 
BOSCH 3947 
FIAT/MARELLI 46407647 
FIAT/MARELLI 46407649 
FIAT/MARELLI 46420960 
FIAT/MARELLI 46430525 
FIAT/MARELLI 46530060 
FIAT/MARELLI 46769376 
FIAT/MARELLI 46800158 
FIAT/MARELLI 46843093 
FIAT/MARELLI 5895037 
FIAT/MARELLI 63320200 
FIAT/MARELLI 63320219 
FIAT/MARELLI 63320253 
FIAT/MARELLI 63320500 
FIAT/MARELLI 63321200 
FIAT/MARELLI 63321233 
FIAT/MARELLI 63321270 
FIAT/MARELLI 63321292 
FIAT/MARELLI 63321363 
FIAT/MARELLI 63321470 
FIAT/MARELLI 63321600 
FIAT/MARELLI 63321601 
FIAT/MARELLI 63321712 
FIAT/MARELLI 63321790 
FIAT/MARELLI 63321848 
FIAT/MARELLI 63341200 
FIAT/MARELLI 63341233 
FIAT/MARELLI 63341600 
FIAT/MARELLI 63341712 
FIAT/MARELLI 943321270 
LRA02757 
LRA2757 
LRB00148 
LRB148 
VALEO 2541728 
VALEO 436481 
VALEO A11VI46

FIAT DOBLO (119) 1.2 (223AXA1A) 48 (65) 1242 03.01 -> 
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.2 (223ZXA1A) 48 (65) 1242 03.01 ->
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.2 (178DX.G1A) 54 (73) 1242 04.96 -> 02.01 
FIAT PUNTO (176) 55 1.1 40 (54) 1108 09.93 -> 09.99
FIAT PUNTO (176) 60 1.2 43 (58) 1242 01.94 -> 09.99
FIAT PUNTO (176) 60 1.2 44 (60) 1242 03.94 -> 09.99
FIAT PUNTO (176) 75 1.2 54 (73) 1242 01.94 -> 09.99
FIAT PUNTO (188) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 (60) 1242 09.99 -> 
FIAT PUNTO Cabriolet (176C) 60 1.2 43 (58) 1242 04.94 -> 06.00
FIAT PUNTO Cabriolet (176C) 60 1.2 44 (60) 1242 05.95 -> 06.00
FIAT PUNTO Van (176L) 1.1 40 (54) 1108 04.96 -> 02.00
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.2 60 44 (60) 1242 02.00 ->
FIAT STRADA (178E) 1.2 54 (73) 1242 06.99 ->

LANCIA Y (840A) 1.1 (840AE) 40 (54) 1108 11.95 -> 09.03
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A) 44 (60) 1242 03.96 -> 09.03


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Alternativní zboží
Související zboží

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen