Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Alternator VOLVO S40, S60, S70, S80, V40, V70, XC 90, XC70, 12V/140A, 9489312, CA1673IR

113272Kód:

Bo

Výrobce:
24hodDostupnost:
5 462  (214,20 EUR) / ksCena bez DPH:
6 609  (259,18 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Alternator VOLVO S40, S60, S70, S80, V40, V70, XC 90, XC70, 12V/140A, 9489312, CA1673IR

Popis: Alternator VOLVO S40, S60, S70, S80, V40, V70, XC 90, XC70, 12V/140A, 9489312, CA1673IR

12V/140A

VOLVO S40 I (VS) 1.8 85 (115) 1731 07.95 -> 08.99
VOLVO S40 I (VS) 1.8 90 (122) 1783 03.99 -> 12.03
VOLVO S40 I (VS) 1.9 T4 147 (200) 1855 05.97 -> 07.00
VOLVO S40 I (VS) 2.0 100 (136) 1948 07.95 -> 12.03
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T 118 (160) 1948 10.97 -> 07.00
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T 120 (163) 1948 06.01 -> 12.03
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T 121 (165) 1948 07.00 -> 06.01
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T4 147 (200) 1948 07.00 -> 12.03

VOLVO S60 2.0 T 132 (180) 1984 09.01 ->
VOLVO S60 T5 184 (250) 2319 11.00 ->
VOLVO S60 2.4 T5 191 (260) 2401 04.04 ->
VOLVO S60 2.4 103 (140) 2435 11.00 ->
VOLVO S60 2.4 Bifuel 103 (140) 2435 06.02 ->
VOLVO S60 2.4 125 (170) 2435 11.00 ->
VOLVO S60 2.4 T 147 (200) 2435 11.00 ->
VOLVO S60 2.4 T AWD 147 (200) 2435 11.01 ->
VOLVO S60 2.5 T 154 (210) 2521 02.04 ->
VOLVO S60 2.5 T AWD 154 (210) 2521 04.04 ->
VOLVO S60 R 2,5 T AWD 221 (300) 2521 03.03 ->
VOLVO S60 2.4 D 96 (130) 2401 12.01 ->
VOLVO S60 2.4 D5 120 (163) 2401 07.01 ->

VOLVO S70 (P80_) 2.5 TDI 103 (140) 2461 01.97 -> 11.00

VOLVO S80 (TS, XY) 2.0 120 (163) 1984 06.98 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.0 T 132 (180) 1984 12.99 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.0 T 166 (226) 1984 06.98 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 103 (140) 2435 01.99 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 Bifuel 103 (140) 2435 09.01 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 125 (170) 2435 01.99 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 T 147 (200) 2435 06.00 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.5 T 154 (210) 2521 03.03 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.5 T AWD 154 (210) 2521 07.03 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.8 T6 200 (272) 2783 05.98 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 3.0 144 (196) 2922 06.01 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.9 147 (200) 2922 03.99 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.9 150 (204) 2922 05.98 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 3.0 T6 200 (272) 2922 06.01 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 D 96 (131) 2401 10.01 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 D5 120 (163) 2401 08.01 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.5 TDI 103 (140) 2461 01.99 -> 07.06

VOLVO V40 Kombi (VW) 2.0 100 (136) 1948 07.95 -> 06.04
VOLVO V40 Kombi (VW) 2.0 T 118 (160) 1948 10.97 -> 07.00
VOLVO V40 Kombi (VW) 2.0 T 120 (163) 1948 06.01 -> 06.04
VOLVO V40 Kombi (VW) 2.0 T 121 (165) 1948 07.00 -> 06.01
VOLVO V40 Kombi (VW) 2.0 T4 147 (200) 1948 07.00 -> 06.04

VOLVO V70 I Kombi (P80_) 2.0 Turbo 155 (211) 1984 01.97 -> 03.00
VOLVO V70 I Kombi (P80_) 2.4 Bifuel 103 (140) 2435 08.99 -> 03.00
VOLVO V70 I Kombi (P80_) 2.5 TDI 103 (140) 2461 01.97 -> 05.00
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.0 T 132 (180) 1984 07.01 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.3 T5 184 (250) 2319 03.00 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 T5 191 (260) 2401 04.04 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 103 (140) 2435 03.00 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 Bifuel 103 (140) 2435 09.01 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 125 (170) 2435 03.00 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 T 147 (200) 2435 03.00 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 T AWD 147 (200) 2435 09.01 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.5 T 154 (209) 2521 04.04 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.5 T AWD 154 (209) 2521 09.02 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) R 2,5 T AWD 221 (300) 2521 03.03 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 D 96 (131) 2401 12.01 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 D5 120 (163) 2401 08.01 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 D5 AWD 120 (163) 2401 03.03 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 D5 136 (185) 2401 12.05 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 D5 AWD 136 (185) 2401 12.05 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.5 TDI 103 (140) 2461 03.00 ->

VOLVO XC 90 2.5 T 154 (209) 2521 10.02 ->
VOLVO XC 90 T6 200 (272) 2922 10.02 ->
VOLVO XC 90 D5 120 (163) 2401 10.02 ->
VOLVO XC 90 D5 136 (185) 2401 05.06 ->

VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 T XC AWD 147 (200) 2435 03.00 -> 09.02
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.5 T XC AWD 154 (209) 2521 09.02 ->
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 D5 XC AWD 120 (163) 2401 09.02 ->
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 D5 AWD 136 (185) 2401 12.05 ->

BOSCH 0124525001
BOSCH 0124525014
BOSCH 0124525029
BOSCH 0986044900 
BOSCH 4490
HELLA 8EL 738 001-001
HELLA 8EL738001-001 
VALEO 437670 
VOLVO 8602275 
VOLVO 8602343 
VOLVO 8602712 
VOLVO 8622786 
VOLVO 8637847 
VOLVO 8676489 
VOLVO 8676496 
VOLVO 8676498 
VOLVO 9489312


FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO

JavaScript musí být povolen