Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Alternator VOLVO S40, S60, S70, S80, V40, V70, XC 90, XC70, 12V/140A, 9489312, CA1673IR

113272Kód:

Bo

Výrobce:
24hodDostupnost:
5 462  (206,11 EUR) / ksCena bez DPH:
6 609  (249,40 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Alternator VOLVO S40, S60, S70, S80, V40, V70, XC 90, XC70, 12V/140A, 9489312, CA1673IR

Popis: Alternator VOLVO S40, S60, S70, S80, V40, V70, XC 90, XC70, 12V/140A, 9489312, CA1673IR

12V/140A

VOLVO S40 I (VS) 1.8 85 (115) 1731 07.95 -> 08.99
VOLVO S40 I (VS) 1.8 90 (122) 1783 03.99 -> 12.03
VOLVO S40 I (VS) 1.9 T4 147 (200) 1855 05.97 -> 07.00
VOLVO S40 I (VS) 2.0 100 (136) 1948 07.95 -> 12.03
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T 118 (160) 1948 10.97 -> 07.00
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T 120 (163) 1948 06.01 -> 12.03
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T 121 (165) 1948 07.00 -> 06.01
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T4 147 (200) 1948 07.00 -> 12.03

VOLVO S60 2.0 T 132 (180) 1984 09.01 ->
VOLVO S60 T5 184 (250) 2319 11.00 ->
VOLVO S60 2.4 T5 191 (260) 2401 04.04 ->
VOLVO S60 2.4 103 (140) 2435 11.00 ->
VOLVO S60 2.4 Bifuel 103 (140) 2435 06.02 ->
VOLVO S60 2.4 125 (170) 2435 11.00 ->
VOLVO S60 2.4 T 147 (200) 2435 11.00 ->
VOLVO S60 2.4 T AWD 147 (200) 2435 11.01 ->
VOLVO S60 2.5 T 154 (210) 2521 02.04 ->
VOLVO S60 2.5 T AWD 154 (210) 2521 04.04 ->
VOLVO S60 R 2,5 T AWD 221 (300) 2521 03.03 ->
VOLVO S60 2.4 D 96 (130) 2401 12.01 ->
VOLVO S60 2.4 D5 120 (163) 2401 07.01 ->

VOLVO S70 (P80_) 2.5 TDI 103 (140) 2461 01.97 -> 11.00

VOLVO S80 (TS, XY) 2.0 120 (163) 1984 06.98 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.0 T 132 (180) 1984 12.99 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.0 T 166 (226) 1984 06.98 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 103 (140) 2435 01.99 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 Bifuel 103 (140) 2435 09.01 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 125 (170) 2435 01.99 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 T 147 (200) 2435 06.00 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.5 T 154 (210) 2521 03.03 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.5 T AWD 154 (210) 2521 07.03 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.8 T6 200 (272) 2783 05.98 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 3.0 144 (196) 2922 06.01 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.9 147 (200) 2922 03.99 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.9 150 (204) 2922 05.98 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 3.0 T6 200 (272) 2922 06.01 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 D 96 (131) 2401 10.01 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.4 D5 120 (163) 2401 08.01 -> 07.06
VOLVO S80 (TS, XY) 2.5 TDI 103 (140) 2461 01.99 -> 07.06

VOLVO V40 Kombi (VW) 2.0 100 (136) 1948 07.95 -> 06.04
VOLVO V40 Kombi (VW) 2.0 T 118 (160) 1948 10.97 -> 07.00
VOLVO V40 Kombi (VW) 2.0 T 120 (163) 1948 06.01 -> 06.04
VOLVO V40 Kombi (VW) 2.0 T 121 (165) 1948 07.00 -> 06.01
VOLVO V40 Kombi (VW) 2.0 T4 147 (200) 1948 07.00 -> 06.04

VOLVO V70 I Kombi (P80_) 2.0 Turbo 155 (211) 1984 01.97 -> 03.00
VOLVO V70 I Kombi (P80_) 2.4 Bifuel 103 (140) 2435 08.99 -> 03.00
VOLVO V70 I Kombi (P80_) 2.5 TDI 103 (140) 2461 01.97 -> 05.00
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.0 T 132 (180) 1984 07.01 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.3 T5 184 (250) 2319 03.00 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 T5 191 (260) 2401 04.04 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 103 (140) 2435 03.00 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 Bifuel 103 (140) 2435 09.01 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 125 (170) 2435 03.00 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 T 147 (200) 2435 03.00 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 T AWD 147 (200) 2435 09.01 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.5 T 154 (209) 2521 04.04 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.5 T AWD 154 (209) 2521 09.02 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) R 2,5 T AWD 221 (300) 2521 03.03 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 D 96 (131) 2401 12.01 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 D5 120 (163) 2401 08.01 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 D5 AWD 120 (163) 2401 03.03 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 D5 136 (185) 2401 12.05 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.4 D5 AWD 136 (185) 2401 12.05 ->
VOLVO V70 II Kombi (P80_) 2.5 TDI 103 (140) 2461 03.00 ->

VOLVO XC 90 2.5 T 154 (209) 2521 10.02 ->
VOLVO XC 90 T6 200 (272) 2922 10.02 ->
VOLVO XC 90 D5 120 (163) 2401 10.02 ->
VOLVO XC 90 D5 136 (185) 2401 05.06 ->

VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 T XC AWD 147 (200) 2435 03.00 -> 09.02
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.5 T XC AWD 154 (209) 2521 09.02 ->
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 D5 XC AWD 120 (163) 2401 09.02 ->
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 D5 AWD 136 (185) 2401 12.05 ->

BOSCH 0124525001
BOSCH 0124525014
BOSCH 0124525029
BOSCH 0986044900 
BOSCH 4490
HELLA 8EL 738 001-001
HELLA 8EL738001-001 
VALEO 437670 
VOLVO 8602275 
VOLVO 8602343 
VOLVO 8602712 
VOLVO 8622786 
VOLVO 8637847 
VOLVO 8676489 
VOLVO 8676496 
VOLVO 8676498 
VOLVO 9489312

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen