Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Alternátor OPEL Astra F 1.7TDS, Combo 1.7D, Corsa B 1.5D, Vectra A 1.7TD, 12V/70A, 111186 JA863IR

111186Kód:

Hi

Výrobce:
sklademDostupnost:
7 076  (267,02 EUR) / ksCena bez DPH:
8 562  (323,09 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Alternátor OPEL Astra F 1.7TDS, Combo 1.7D, Corsa B 1.5D, Vectra A 1.7TD, 12V/70A, 111186 JA863IR

Popis: Alternátor OPEL Astra F 1.7TDS, Combo 1.7D, Corsa B 1.5D, Vectra A 1.7TD, 12V/70A, 111186 JA863IR

12V/70A vč. vakuové pumpy

NABÍZÍME OPRAVY ALTERNÁTORŮ (cena dle vynaložených nákladů)

BOSCH 0986041771 
BOSCH 4177 
HITACHI LR170420 
HITACHI LR170420B 
HITACHI LR170427 
HITACHI LR170427B 
HITACHI LR170427BA 
HITACHI LR170427C 
ISUZU 8970417900 
ISUZU 8971131180 
ISUZU 8971131181 
ISUZU 97041790 
LUCAS LRB00154 
LUCAS LRB154 
VALEO 436725 
VAUXHALL/OPEL 1204144 
VAUXHALL/OPEL 620404059 
VAUXHALL/OPEL 6204059 
VAUXHALL/OPEL 90542407 
VAUXHALL/OPEL 9163941 
VAUXHALL/OPEL 9512124 
VAUXHALL/OPEL 97041790 
VAUXHALL/OPEL R1030072  
 
OPEL ASTRA F 1.7 TDS 60 (82) 1686 03.92 -> 09.98
OPEL ASTRA F Caravan 1.7 TDS 60 (82) 1686 12.91 -> 01.98 
OPEL ASTRA F CC 1.7 TDS 60 (82) 1686 12.91 -> 01.98 
OPEL COMBO 1.7 D 44 (60) 1686 07.94 -> 10.01
OPEL CORSA B 1.5 D 37 (50) 1488 03.93 -> 09.00
OPEL CORSA B 1.5 TD 49 (67) 1488 03.93 -> 09.00
OPEL CORSA B 1.7 D 44 (60) 1686 02.96 -> 09.00
OPEL VECTRA A 1.7 TD 60 (82) 1686 03.90 -> 11.95
OPEL VECTRA A CC 1.7 TD 60 (82) 1686 03.90 -> 11.95

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen