Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Alternátor OPEL 1.8i / 2.0i Astra F, Calibra A, Kadett E, Omega A, Vectra A, 12V/70A, CA517IR

111169Kód:

DR

Výrobce:
sklademDostupnost:
3 782  (142,72 EUR) / ksCena bez DPH:
4 576  (172,68 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Alternátor OPEL 1.8i / 2.0i Astra F, Calibra A, Kadett E, Omega A, Vectra A, 12V/70A, CA517IR

Popis: Alternátor OPEL 1.8i / 2.0i Astra F, Calibra A, Kadett E, Omega A, Vectra A, 12V/70A, CA517IR

12V/70A

NABÍZÍME OPRAVY ALTERNÁTORŮ (cena dle vynaložených nákladů)

OPEL 1204070 
OPEL 1204075 
OPEL 1204087
OPEL 1204105  
OPEL 1204111 
OPEL 1204121 
OPEL 1204316 
OPEL 1204333
OPEL 1204340
OPEL 1204345 
OPEL 90348696 
BOSCH 0120488162 
BOSCH 0120488163 
BOSCH 0120488172 
BOSCH 0120488193 
BOSCH 0120488204 
BOSCH 0986034461 
BOSCH 0986041620 
BOSCH 3446 
BOSCH 4162 
DELPHI 1101551 
DELPHI 3472119 
DELPHI 3472120 
DELPHI 3472121 
DELPHI 3472619 
DELPHI 3472621 
DELPHI 3493721 
LRA00871 
LRA871 
LOMBARDINI SA572
LOMBARDINI SA735
LOMBARDINI SS775

OPEL ASTRA F 1.8 i 66 (90) 1796 03.92 -> 09.98
OPEL ASTRA F 2.0 i 85 (115) 1998 03.92 -> 09.98
OPEL ASTRA F Caravan 1.8 i 66 (90) 1796 09.91 -> 01.98
OPEL ASTRA F Caravan 2.0 i 85 (115) 1998 09.91 -> 07.94 
OPEL ASTRA F CC 1.8 i 66 (90) 1796 09.91 -> 01.98
OPEL ASTRA F CC 2.0 i 85 (115) 1998 09.91 -> 01.98 
OPEL CALIBRA A 2.0 i 85 (115) 1998 06.90 -> 07.97
OPEL CALIBRA A 2.0 i 4x4 85 (115) 1998 06.90 -> 07.97
OPEL CALIBRA A 2.0 i 16V 110 (150) 1998 06.90 -> 02.94
OPEL CALIBRA A 2.0 i 16V 4x4 110 (150) 1998 06.90 -> 02.94
OPEL FRONTERA A Sport 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) 85 (115) 1998 03.92 -> 10.98
OPEL KADETT E 1.6 S 60 (82) 1598 09.86 -> 08.91
OPEL KADETT E 1.8 S 62 (84) 1798 09.87 -> 08.91
OPEL KADETT E 1.8 i 66 (90) 1796 09.90 -> 08.91
OPEL KADETT E 2.0 i 85 (115) 1998 03.87 -> 08.91
OPEL KADETT E 2.0 i KAT 85 (115) 1998 03.87 -> 08.91
OPEL KADETT E Cabriolet 2.0 i 85 (115) 1998 10.86 -> 02.93
OPEL KADETT E Cabriolet 2.0 i KAT 85 (116) 1998 10.86 -> 02.93
OPEL KADETT E Caravan 1.6 60 (82) 1598 09.86 -> 08.91
OPEL KADETT E Caravan 1.8 S 62 (84) 1796 09.87 -> 08.91
OPEL KADETT E Caravan 1.8 i 66 (90) 1796 06.85 -> 08.91
OPEL KADETT E Caravan 2.0 i 85 (115) 1998 09.87 -> 08.91
OPEL KADETT E Caravan 2.0 i KAT 85 (115) 1998 09.87 -> 08.91
OPEL KADETT E CC 1.6 S 60 (82) 1598 09.86 -> 08.91
OPEL KADETT E CC 1.8 S 62 (84) 1796 09.87 -> 08.91
OPEL KADETT E CC 1.8 i 66 (90) 1796 06.85 -> 08.91
OPEL KADETT E CC 2.0 GSI 85 (115) 1998 09.86 -> 08.91
OPEL KADETT E CC 2.0 GSI KAT 85 (115) 1998 09.86 -> 08.91
OPEL KADETT E CC 2.0 GSI 95 (129) 1998 09.86 -> 08.91
OPEL KADETT E Combo 1.6 60 (82) 1598 09.86 -> 12.91
OPEL OMEGA A 1.8 65 (88) 1796 09.87 -> 03.94
OPEL OMEGA A 1.8 S 66 (90) 1796 09.86 -> 03.94
OPEL OMEGA A 1.8 85 (115) 1796 09.86 -> 03.94
OPEL OMEGA A 2.0 73 (99) 1998 09.90 -> 03.94
OPEL OMEGA A 2.0 74 (100) 1998 09.90 -> 03.94
OPEL OMEGA A 2.0 i 85 (115) 1998 09.86 -> 03.94
OPEL OMEGA A 2.0 90 (122) 1998 09.86 -> 03.94
OPEL OMEGA A Caravan 1.8 65 (88) 1796 09.87 -> 03.94
OPEL OMEGA A Caravan 1.8 S 66 (90) 1796 09.86 -> 03.94
OPEL OMEGA A Caravan 1.8 85 (115) 1796 09.86 -> 03.94
OPEL OMEGA A Caravan 2.0 i 73 (99) 1998 09.90 -> 03.94
OPEL OMEGA A Caravan 2.0 74 (100) 1998 09.90 -> 03.94
OPEL OMEGA A Caravan 2.0 i 85 (115) 1998 09.86 -> 03.94
OPEL OMEGA A Caravan 2.0 90 (122) 1998 09.86 -> 03.94
OPEL VECTRA A 1.8 S 65 (88) 1796 09.88 -> 07.89
OPEL VECTRA A 1.8 S 4x4 65 (88) 1796 01.89 -> 07.89
OPEL VECTRA A 1.8 S 66 (90) 1796 09.89 -> 10.90
OPEL VECTRA A 1.8 i KAT 66 (90) 1796 03.90 -> 11.95
OPEL VECTRA A 2.0 74 (100) 1998 09.88 -> 09.89
OPEL VECTRA A 2.0 i 85 (115) 1998 09.88 -> 10.90
OPEL VECTRA A 2.0 i KAT 85 (116) 1998 09.88 -> 11.95
OPEL VECTRA A 2.0 i 4x4 85 (115) 1998 01.89 -> 10.90
OPEL VECTRA A 2.0 i 4x4 KAT 85 (116) 1998 01.89 -> 11.95
OPEL VECTRA A 2.0 i 95 (129) 1998 09.88 -> 09.92
OPEL VECTRA A 2.0 i 4x4 95 (129) 1998 01.89 -> 09.92
OPEL VECTRA A 2000/GT 16V 110 (150) 1998 01.89 -> 06.94
OPEL VECTRA A 2000/GT 16V KAT 110 (150) 1998 02.90 -> 11.95
OPEL VECTRA A 2000 16V 4x4 110 (150) 1998 01.89 -> 10.90
OPEL VECTRA A 2000/GT 16V 4x4 KAT 110 (150) 1998 02.90 -> 11.95
OPEL VECTRA A CC 1.8 S 65 (88) 1796 09.88 -> 07.89
OPEL VECTRA A CC 1.8 i 66 (90) 1796 09.88 -> 10.90
OPEL VECTRA A CC 1.8 i KAT 66 (90) 1796 03.90 -> 11.95
OPEL VECTRA A CC 2.0 74 (100) 1998 04.88 -> 09.89
OPEL VECTRA A CC 2.0 i 85 (115) 1998 09.88 -> 10.90
OPEL VECTRA A CC 2.0 i KAT 85 (116) 1998 09.88 -> 11.95
OPEL VECTRA A CC 2.0 i GT 95 (129) 1998 09.88 -> 11.95
OPEL VECTRA A CC 2.0 i 16V 110 (150) 1998 02.89 -> 10.90
OPEL VECTRA A CC 2.0 i 16V KAT 110 (150) 1998 02.90 -> 11.95


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen