Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Alternátor FORD Focus II 1.4/1.6/2.0, Focus C-MAX 1.6 Ti, Focus Kombi (DAW,DBW,DFW,DNW), CA1340IR

111795Kód:

MM

Výrobce:
sklademDostupnost:
3 167  (119,51 EUR) / ksCena bez DPH:
3 832  (144,60 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Alternátor FORD Focus II 1.4/1.6/2.0, Focus C-MAX 1.6 Ti,  Focus Kombi (DAW,DBW,DFW,DNW), CA1340IR

Popis: Alternátor FORD Focus II 1.4/1.6/2.0, Focus C-MAX 1.6 Ti, Focus Kombi (DAW,DBW,DFW,DNW), CA1340IR

12V/80A
řemenice 6 drážek

NABÍZÍME OPRAVY ALTERNÁTORŮ (cena dle vynaložených nákladů)

 FORD 1090085 
FORD 1097305
FORD 1301511  
FORD 98AB10300GC 
FORD 98AB10300GD 
FORD 98AB10300GE 
FORD 98AB10300GF 
FORD 98AB10300GG
FORD 98AB10300GJ
FORD 98AB10300GK
FORD 98AB10300GL
FORD 98AB-10300-GC 
FORD 98AB-10300-GD 
FORD 98AB-10300-GE 
FORD 98AB-10300-GF 
FORD 98AB-10300-GG
FORD 98AB-10300-GJ
FORD 98AB-10300-GK
FORD 98AB-10300-GL  
FORD 98ABGC 
FORD 98ABGD 
FORD 98ABGE 
FORD 98ABGF 
FORD 98ABGK 
DENSO 1022118040 
DENSO 1022118041 
DENSO 1022118042
DENSO 102211-8040 
DENSO 102211-8041 
DENSO 102211-8042  
FIAT/MARELLI 63321279
FIAT/MARELLI 63321679 
FIAT/MARELLI 63321697 
FIAT/MARELLI 63341679 
FIAT/MARELLI 63341697
FIAT/MARELLI 63341797
FIAT/MARELLI 63377410 
LRB00357 
LRB357 
VALEO 437623
BOSCH 0986044701 
BOSCH 9124476602 

Ford Focus (DAW, DBW) 1.4 16V 55 (75) 1388 10.98 -> 11.04
Ford Focus (DAW, DBW) 1.6 16V 74 (100) 1596 10.98 -> 11.04
Ford Focus (DAW, DBW) 2.0 16V 96 (131) 1988 10.98 -> 11.04
Ford Focus C-MAX 1.6 74 (100) 1596 10.03 -> 03.07
Ford Focus C-MAX 1.6 Ti 85 (115) 1596 08.04 -> 03.07
Ford Focus II (DA_) 1.4 59 (80) 1388 11.04 ->
Ford Focus II (DA_) 1.6 74 (100) 1596 11.04 ->
Ford Focus II (DA_) 1.6 Ti 85 (115) 1596 11.04 ->
Ford Focus II (DA_) 1.4 59 (80) 1388 04.05 ->
Ford Focus II (DA_) 1.6 74 (100) 1596 04.05 ->
Ford Focus II (DA_) 1.6 Ti 85 (115) 1596 04.05 ->
Ford Focus II Turnier (DAW_) 1.4 59 (80) 1388 11.04 ->
Ford Focus II Turnier (DAW_) 1.6 74 (100) 1596 11.04 ->
Ford Focus II Turnier (DAW_) 1.6 Ti 85 (115) 1596 11.04 ->
Ford Focus Kombi (DNW) 1.4 16V 55 (75) 1388 02.99 -> 11.04
Ford Focus Kombi (DNW) 1.6 16V 74 (100) 1596 02.99 -> 11.04
Ford Focus (DFW) 1.4 16V 55 (75) 1388 02.99 -> 11.04
Ford Focus (DFW) 1.6 74 (101) 1596 09.00 -> 08.03
Ford Focus (DFW) 1.6 16V 74 (100) 1596 02.99 -> 11.04


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen