Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Alternátor AHLMANN, VÖGELE, DYNAPAC, WIRTGEN, Deutz, AAK2303, A13N190, A13N257, A13N272, 24V/40

114077Kód:
IA0485:
sklademDostupnost:
6 200  (243,14 EUR) / ksCena bez DPH:
7 502  (294,20 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Alternátor AHLMANN, VÖGELE, DYNAPAC, WIRTGEN, Deutz, AAK2303, A13N190, A13N257, A13N272, 24V/40

Popis: Alternátor AHLMANN, VÖGELE, DYNAPAC, WIRTGEN, Deutz, AAK2303, A13N190, A13N257, A13N272, 24V/40

24V/40A
bez řemenice

aplikace:
AHLMANN (MECALAC) AS11 (motor BF4M1012EC) 79kW  -
AHLMANN (MECALAC) AS11S (motor BF4L1012EC) 61kW  -
AHLMANN (MECALAC) AS14 (motor BF4M1012E) 61kW  -
AHLMANN (MECALAC) AS14 (motor BF4M1012EC) 79kW  -

DYNAPAC (ATLAS COPCO GROUP) F5CS (motor Deutz BF3M 2011) 3-cyl; 39kW, 2,3lit

VÖGELE SUPER 600 (motor BF3M2011) 3-cyl; 46kW  07.90-
VÖGELE SUPER 700 (motor TCD2011 L03) 45kW  07.90-
VÖGELE SUPER 800 (motor TCD2011 L03) 45kW  07.90-
VÖGELE SUPER 1100-2 (motor TCD2011 L04W) 4-cyl; 58kW 3,6lit
VÖGELE SUPER 1300-2 (motor TCD2011 L04W) 4-cyl; 75kW 3,6lit
VÖGELE SUPER 1103-2 (motor TCD2011 L04W) 4-cyl; 58kW 3,6lit
VÖGELE SUPER 1303-2 (motor TCD2011 L04W) 4-cyl; 75kW 3,6lit

WIRTGEN W35 (motor D2011 L04 W) 43kW; Tier 2 3,6lit 05.03-
WIRTGEN W35DC (motor D2011 L04 W) 43kW; Tier 3 3,6lit 02.03-
WIRTGEN W50 (motor TD2011 L04 W) 70kW; Tier 3 3,6lit 05.03-
WIRTGEN TCM1800 (motor D2011 L04i) 41kW 3,6lit
WIRTGEN TCM950 (motor D2011 L04i) 41kW 3,6lit

alternátor DEUTZ FL1011
alternátor DEUTZ FL1011F
alternátor DEUTZ F2L1011
alternátor DEUTZ F3L1011
alternátor DEUTZ F3L1011F
alternátor DEUTZ F4L1011
alternátor DEUTZ F4L1011F
alternátor DEUTZ BF3L1011
alternátor DEUTZ BF4L1011



AHLMANN (MECALAC) 4110476A
DEUTZ AG (KHD)  01176347
DEUTZ AG (KHD)  01179756  
DEUTZ AG (KHD)  01180650  
DEUTZ AG (KHD)  01180662  
DEUTZ AG (KHD)  01182438  
DEUTZ AG (KHD)  01183441
DEUTZ AG (KHD)  01183856
DEUTZ AG (KHD)  04103903
Deutz Exchange 02932014
Deutz Exchange 03045249
Deutz 1176347
Deutz 1179756
Deutz 1179898
Deutz 1180650
Deutz 1182109
Deutz 1182438
Deutz 1183441
IA0485 
11201485  11.201.485  AAK2303
11203108  11.203.108  AAK2308
11204066  11.204.066  AAK3833
11204705  11.204.705  AAK4942
LRA02465   
VALEO  A13N190
VALEO  A13N257
VALEO  A13N272
VALEO  2541708
VALEO  436377
VALEO  436492
VALEO  439101
VALEO  439191
VÖGELE 2033659
VÖGELE 2095667
WIRTGEN 182238

NABÍZÍME OPRAVY ALTERNÁTORŮ (cena dle vynaložených nákladů)

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO

JavaScript musí být povolen