Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 EUR) s DPH
  • Zobrazit

Alternátor 028903028E ŠKODA Fabia 1.9, Octavia 1.9, 12V/120A, bez řemenice (náhradní výrobce)

ALT0059Kód:

Bo

Výrobce:
sklademDostupnost:
3 100  (116,98 EUR) / ksCena bez DPH:
3 751  (141,55 EUR) / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Alternátor 028903028E ŠKODA Fabia 1.9, Octavia 1.9, 12V/120A, bez řemenice (náhradní výrobce)

Popis: Alternátor 028903028E ŠKODA Fabia 1.9, Octavia 1.9, 12V/120A, bez řemenice (náhradní výrobce)

12V/120A  
BEZ řemenicí

BOSCH 0124315001 
BOSCH 0124315013 
BOSCH 0124325001 
BOSCH 0124325012 
BOSCH 0124325088 
BOSCH 0124325101 
BOSCH 0124325131 
BOSCH 0124515010 
BOSCH 0124515022 
BOSCH 0124515117 
BOSCH 0986041480 
BOSCH 0986041490 
BOSCH 0986041860 
BOSCH 0986042700 
BOSCH 4148 
BOSCH 4149 
BOSCH 4186 
BOSCH 4270 
BOSCH B120416520B 
HITACHI LR1120701 
LRB00473 
LRB00474 
LRB00475 
LRB473 
LRB474 
LRB475 
VALEO 2542237 
VALEO 2542237A 
VALEO 2542237D 
VALEO 2542245 
VALEO 2542245C 
VALEO 2542461 
VALEO 2542461A 
VALEO 437395 
VALEO SG12B015 
VALEO SG12B090 
VALEO SG8B013 
VALEO SG9B015 
VALEO SG9B078 
VOLKSWAGEN 028903028E 
VOLKSWAGEN 028903029G 
VOLKSWAGEN 028903030 
VOLKSWAGEN 038903023K 
VOLKSWAGEN 038903023L 
VOLKSWAGEN 038903023Q 
VOLKSWAGEN 038903023R 
VOLKSWAGEN 038903023S 
VOLKSWAGEN 038903024D 
VOLKSWAGEN 045903023 
VOLKSWAGEN 045903023A 
VOLKSWAGEN 045903023B 
VOLKSWAGEN 06B903018HX

SKODA FABIA (6Y2) 1.0 37 (50) 996 12.99 -> 08.02
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 44 (60) 1397 08.00 -> 08.02
SKODA FABIA (6Y2) 1.4 50 (68) 1397 08.99 -> 
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 SDI 47 (64) 1896 12.99 ->
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 TDI 74 (100) 1896 01.00 ->
SKODA FABIA (6Y2) 1.9 TDI RS 96 (130) 1896 06.03 ->

SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.4 44 (60) 1397 04.00 ->
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.4 50 (68) 1397 04.00 ->
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.9 SDI 47 (64) 1896 04.00 -> 
SKODA FABIA Combi (6Y5) 1.9 TDI 74 (100) 1896 04.00 ->

SKODA FABIA Praktik 1.9 SDI 47 (64) 1896 04.02 -> 

SKODA FABIA Sedan (6Y3) 1.4 44 (60) 1397 04.00 -> 08.02
SKODA FABIA Sedan (6Y3) 1.9 SDI 47 (64) 1896 11.99 ->
SKODA FABIA Sedan (6Y3) 1.9 TDI 74 (100) 1896 01.00 ->  

SKODA OCTAVIA (1U2) 1.6 74 (101) 1595 02.97 ->
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.8 T 110 (150) 1781 08.97 -> 
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.8 T 4x4 110 (150) 1781 05.01 -> 
SKODA OCTAVIA (1U2) 2.0 85 (116) 1984 04.99 -> 
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 SDI 50 (68) 1896 06.97 -> 
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI 66 (90) 1896 09.96 -> 
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI 81 (110) 1896 08.97 -> 
SKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI 96 (130) 1896 01.03 ->

SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.6 74 (101) 1595 07.98 ->
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.8 T 110 (150) 1781 07.98 ->
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.8 T 4x4 110 (150) 1781 05.01 -> 
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) RS 1.8 T 132 (180) 1781 08.02 -> 
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 2.0 85 (116) 1984 04.99 ->
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 2.0 4x4 85 (116) 1984 05.01 ->
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 SDI 50 (68) 1896 07.98 ->  
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 66 (90) 1896 07.98 -> 
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 66 (90) 1896 11.99 -> 09.00
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 74 (100) 1896 09.00 ->
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 07.98 -> 
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 96 (130) 1896 01.03 -> 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Startéry a alternátory značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen